Відеоконференція під час операції

Відеоконференція під час операції

:
Мета: Технічне забезпечення міжнародної школи-семінару «Мультидисциплінарні ендоваскулярні втручання»

Завдання:
• Під час проведення хірургічних операцій учасники семінару в приміщенні на відстані до 300 м від операційної спостерігають максимально якісне зображення ангеограми і кардіограми чергового пацієнта;
• Учасники семінару бачать і чують хірургів, що виконують операції (великі і середні плани хірургів, крупний план операційного поля);
• Хірурги чують зал і бачать все, що відображається на екранах в залі, в тому числі презентації доповідачів;
• Під час аудіо і відео трансляції технічний персонал в операційній і в залі погоджує свої дії по каналу службового аудіо зв'язку.

Короткий опис :
Головною вимогою Замовника було забезпечення безкомпромісної якості передачі і відтворення ангеограмми. Як джерело сигналу був використаний вихідний відео сигнал з виходу ангеографа. Початкова якість зображення контролювалося з використанням штатного монітора і додатково порівнювалася з зображенням, переданим в конференц-зал і повернутим в операційну.
Тестування, проведене на етапі розробки технічного рішення, пряма передача сигналу з медичних приладів по відео кабелю з операційної в конференц-зал не забезпечила необхідної якості зображення.

З метою забезпечення необхідної якості було прийнято рішення перекодувати вихідний сигнал в цифровий формат і передавати з використанням перетворювачів сигналу по кабелю крученої пари.
DSC_3990.jpg
Це дозволило уніфікувати технічне рішення і використовувати аналогічні тракти для передачі зображення від камер крупного плану, ноутбука доповідача і ноутбука заставки.
В результаті передача зображення і звуку між операційною та конференц-залом була здійснена за трьома кабелям крученої пари стандартної довжини 300 м.